גיזום עצים

גיזום עצים בבית פרטי הוא הוא תהליך אשר יש לבצע מדי תקופה, על מנת לסייע לעץ ולאדם כאחד.
אמנם, שלא כמו פעולת כריתה של העץ, כאשר מדובר על גיזום עצים בבית פרטי אין צורך בקבלת אישורים מגורמים רשמיים, אולם חשוב מאוד שמי שמבצע את העבודה בפועל יהיה אדם אשר הוסמך לביצוע עבודות גיזום. אחרי הכל, ביצוע לא נכון של העבודה עלול לגרום נזק בלתי הפיך לעץ, ובמקרים החמורים יותר גם נזק רציני לרכוש ולחיי אדם. 

מתי צריך לבצע גיזום עצים בבית פרטי?

פעולת הגיזום צריכה להתבצע במקרים הבאים:

  • טיוב פתחי האור – כל עץ חייב אור על מנת להמשיך להתפתח וללבלב. כאשר יש חסימה של נתיבי האור – צמיחת העץ נפגעת. במקרה כזה יש לדלל את ענפי העץ באמצעות גיזום וכך לאפשר ליותר אור להגיע.
  • פילוס דרך – לעתים ענפי העץ גדלים פרא ומפריעים למעבר נוח של בעלי השטח. במקרה כזה יש לבצע גיזום עצים בבית פרטי לטובת פילוס הדרך ושמירה על נוחות מחיה. 
  • טיפול במחלות – לעתים גיזום ענפים של עץ אשר נגועים במחלה מסייע להחלמה מלאה של העץ. אם יש ענפים חולים בעצים שלכם, הזמינו גיזום ויכול מאוד להיות שהעצים יוכלו להינצל.
  • מניעת מגורי מזיקים – ישנם הרבה מאוד מזיקים אשר אוהבים לשכון בין ענפיו של עץ. אם אתם לא מעוניינים שידורו אצלכם בגינה דרך קבע מזיקים כגון עטלפים או עכברים, חשוב שתקפידו על ביצוע גיזום עצים בבית פרטי אחת לתקופה.

מי מוסמך לבצע גיזום עצים בבית פרטי?


יש הרבה גננים שיציעו לכם שירותי גיזום כחלק מהעבודה הכוללת בגינה שלכם. אבל, לפני שאתם מסכמים איתם על ביצוע העבודה, חשוב מאוד שתבדקו האם יש להם הסמכה לכך. אמנם, כאשר מדובר בעצים נמוכים, גם גנן שעבר קורס גיזום אכן מוסמך לבצע את העבודה, אבל כאשר מדובר בעצים גבוהים ובעצים אשר הגישה אליהם מורכבת, יש חשיבות רבה לבחירת גוזם עצים מוסמך אשר עבר את כל ההכשרות הנדרשות. 

ההכשרות הנדרשות לטובת גיזום עצים בבית פרטי הן קורס טכני אשר בו מקבלים את כל הידע התיאורטי והמעשי לגבי המיקומים הנכונים בענף לביצוע הגיזום, הטכניקות הבטוחות ביותר לביצוע העבודה ועוד הרבה יותר. בנוסף, גוזם מוסמך חייב להיות בעל הסמכה לביצוע עבודות בגובה, על מנת לבצע כל עבודה בכל גובה בדרך הבטוחה ביותר.

החוטב לשירותכם

אנחנו בחברת החוטב מתמחים בתחום של גיזום עצים בבית פרטי. צוות הגוזמים שלנו מונה אנשי מקצוע מוסמכים אשר עברו את כל ההכשרות והינם בעלי הסמכה לביצוע עבודות גיזום ולביצוע עבודות בגובה. כל עבודה מתבצעת באמצעות הציוד המתקדם ביותר שקיים היום בתחום, במקצועיות וביעילות, תוך השארת שטח נקי ומסודר בסיום העבודה.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירותי גיזום עצים בבית פרטי צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.